اخبار ورزشي

وبلاگي از جنس ورزش
مایلی‌کهن: مساوی با گسترش قابل قبول نیست توپ‌ها نباید بهانه شوند
نویسنده:
16 آگوست 13
سپاهان ضعیف نشده است/ بازیکنان حریف به فکر وقت‌کشی بودند

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: از تلاش بازیکنانم راضی هستم اما نتیجه مساوی برای ما قابل قبول نیست.

خبرگزاری فارس: مایلی‌کهن: مساوی با گسترش قابل قبول نیست/ توپ‌ها نباید بهانه شوند

محمد مایلی‌کهن پس از تساوی دو بر دو مقابل گسترش فولاد تبریز در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به آنالیزی که از حریف داشتیم می‌دانستم بازی سختی داریم. گسترش فولاد بازیکنان سخت‌کوش و جنگنده‌ای دارد البته این بازیکنان در دیدار با سپاهان هم بارها خودشان را به روی زمین انداختند و با وجود احترامی که برای خطیبی قائلم باید بگویم آنها می‌خواستند به این ترتیب وقت‌کشی کنند.

وی ادامه داد: بازی را خوب شروع کردیم ولی دو گل زود هنگام برای ما مشکل‌ساز شد. گل اول را روی اشتباه فردی به حریف واگذار کردیم و پس از آن حملات زیادی انجام دادیم ولی گل دوم را هم خوردیم. بازیکنان ما تلاش زیادی کردند، از تلاش آنها راضی هستیم اما نتیجه مساوی قابل قبول نیست.

مایلی‌کهن در مورد برنامه‌های فنی تیمش گفت: راه‌های مختلفی برای گلزنی داشتیم. می‌خواستیم از کناره‌ها و از عمق دفاع حریف به گل برسیم که توپهایمان گل نمی‌شد. حریف هم دو سه موقعیت خوب داشت.

وی در مورد مدافعان صبای قم گفت: مدافعان خوبی داریم البته در بازی امروز در ضدحملات تحت فشار قرار می گرفتند.

مایلی‌کهن در مورد وضعیت توپهای این فصل لیگ برتر گفت: توپهای امسال نسبت به فصل گذشته بهتر هستند نمی‌گویم عالی هستند اما از فصل قبل بهترند و نباید از این مسئله به عنوان بهانه استفاده کنیم. اگر قرار بود به توپها اعتراضی شود باید فصل گذشته اعتراض می‌شد.

سرمربی صبا در مورد دیدار هفته آینده با سپاهان گفت: سپاهان دو باخت داشته اما این باعث نمی‌شود که فکر کنیم این تیم نسبت به فصل گذشته ضعیف‌تر شده است برای این حریف برنامه داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*