اخبار ورزشي

وبلاگي از جنس ورزش
یاوری: کریمی بی‌دلیل اسطوره نشده است
نویسنده:
16 آگوست 13
 در نیمه دوم مدافع اضافه کردیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: کارهای جوانمردانه بازیکنان را اسطوره می‌کند و علی کریمی بی‌دلیل اسطوره نشده است.

خبرگزاری فارس: یاوری: کریمی بی‌دلیل اسطوره نشده است/ در نیمه دوم مدافع اضافه کردیم

   محمود یاوری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تراکتورسازی در مورد صحنه‌ای که علی کریمی برای بازی جوانمردانه توپ را به بیرون زد و هواداران تراکتورسازی از این اتفاق ناراحت شدند، گفت: اتفاقی یک نفر اسطوره نمی‌شود، همین کارها است که باعث پهلوانی و اسطوره شدن یک شخص می‌شود. کریمی در آن صحنه توپ را به اوت زد تا وضعیت بازیکن مصدوم ما مشخص شود، این خصوصیت یک بازیکن اسطوره است.

وی افزود: تراکتورسازی تیم بزرگی است، آنها در اصفهان 6 امتیاز کسب کردند و نباید مقابل آنها ریسک می‌کردیم، در نیمه دوم فشار حریف بیشتر شد و آنها تعویض‌های هجومی کردند. ما نیز مدافع به زمین آوردیم و خوشحالم که توانستیم با کسب یک امتیاز به خانه برگردیم.

یاوری در پاسخ به این سوال که رسانه‌ها منظور صحبت او بعد از دیدار مقابل پرسپولیس که گفته بود دیگر سلام نظامی به علی دایی  نمی‌دهد را نفهمیدند، گفت: ما نظامی‌ها با سلام نظامی به یکدیگر احترام می‌گذاریم، من هم چون نظامی هستم گفتم دیگر اگر دایی را ببینم خبری از این نوع سلام نیست با اینکه او یک اسطوره است. در بازی بعدی که ما میزبان شویم دسته گل برایش می‌گیرم اما خودم نمی‌برم.

سرمربی مس کرمان در مورد اینکه هواداران به زمین افتادن بازیکنان تیمش را نمی پسندیدند خاطر نشان کرد: هواداران حق دارند اما باید بدانند که ضد فوتبال این است که تیم ها زیر توپ بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*