اخبار ورزشي

وبلاگي از جنس ورزش
مجید جلالی: این نوع فوتبال جوانمردانه نیست و سوهان روح است
نویسنده:
16 آگوست 13

        سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: اینکه بازیکنان خود را روی زمین می‌اندازند، جوانمردانه نیست؛ این کار مردم را فوتبال‌زده می‌کند و سوهان روح برای آنهاست.

خبرگزاری فارس: مجید جلالی: این نوع فوتبال جوانمردانه نیست و سوهان روح است/ قدر موقعیت‌هایمان را ندانستیم

    مجید جلالی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل مس کرمان گفت: اینکه شاهد بودیم پرسپولیسی‌ها در دیدار مقابل مس کرمان بازی جوانمردانه انجام ندادند به این نتیجه رسیدیم که کار بهتری کردند، فدراسیون باید تدبیری برای این اتفاقات بیندیشد، نباید بازیکنان لحظه‌ای به زمین بیفتند و تنها در صورتی باید توپ را بیرون زد که یا بازیکن معاینه پزشکی شود و یا اینکه تعویضی صورت بگیرد، این کارها جوانمردانه نیست و مردم را فوتبال‌زده می‌کند و با کارهایمان روی اعصابشان سوهان می‌کشیم.

سرمربی تراکتورسازی خاطر نشان کرد: گذاشتن بازی در فاصله زمانی 5 روزه تیم‌ها را خسته می‌کند، در فوتبال ایرانی حتی پروازها نیز با 3 ساعت تأخیر انجام می‌شود که این مشکل آفرین است، اگر بازی‌ها به فاصله زمانی یک هفته‌ای انجام شود برای تمام تیم‌ها بهتر است.

وی افزود: امروز 9 بازیکن نداشتیم و 2 نفر اصلی‌مان هم فرصت تمرین پیدا نکردند که با آمپول آنها را به زمین فرستادیم. محمد ابراهیمی دچار مسمومیت شدید بود اما با وجود این همه مشکلات توپ و میدان را در اختیار داشتیم، انصاری‌فرد در بهترین موقعیت توپ را از دست داد و به فکر پنالتی‌ گرفتن بود. علی کریمی نیز در دقیقه 65 یک موقعیت تک به تک را نتوانست گل کند. اگر قدر موقعیت‌هایمان را می‌دانستیم نتیجه چیز دیگری بود.

جلالی یادآور شد: شرمنده هواداران هستیم که با این همه تشویق در شهرمان نتوانستیم پیروز شویم. روند فوتبالی ما رفته رفته بهتر می‌شود و هواداران می‌توانند بازی‌های بهتری ببینند. اگر بازیکنان مصدوممان به آمادگی برسند مطمئنا وضعیت بهتری خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*