اخبار ورزشي

وبلاگي از جنس ورزش
فکر نمی‌کنم وزیر ورزشکار کوهنوردی را بشناسد
نویسنده:
29 مارس 14

عظیم قیچی‌ساز با اشاره به مشکلات مالی برای ثبت رکورد جهانی گفت: فکر نمی‌کنم وزیر ورزش مرا بشناسد و از سیستم اداری ورزش کشور برای کمک ناامید هستم.

 فکر نمی‌کنم وزیر ورزشکار کوهنوردی را بشناسد/ حتماً نمی‌خواهند رکورد جهانی ثبت شود

عظیم قیچی ساز مشهور ترین و پر افتخارترین کوهنورد ایرانی که تاکنون 12 قله بالای 8 هزار متر را فتح کرده است، طبق برنامه خود باید 14 پله را فتح کند که برای فتح دو قله دیگر با مشکلات مالی و بی توجهی مسئولان ورزشی کشور روبرو شده است.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عدم صعودش به دو قله شیشاپانگام و لوتسو اظهار داشت: متاسفانه با شرایطی که به وجود آمده است فکر نمی‌کنم دیگر امسال بتوانم اقدامی برای صعود به این دو قله داشته باشم. متاسفانه کسی قصد ندارد کمک مالی کند.

وی در مورد اینکه شما با فتح این دو قله رکورد جهانی ثبت خواهید کرد و چرا کسی کمک نمی‌کند، گفت: شاید دوست ندارند کمک کنند که این رکورد ثبت شود. من از وزیر و رزش و مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی درخواست ملاقات کرده‌ام اما هنوز پاسخی نداده‌اند.

پرافتخارترین کوهنورد ایرانی عنوان کرد: همه باید برای این موفقیت کمک کنند، اما فکر می‌کنم اصلا وزیر ورزش ورزشکارش را نمی‌شناسد. واقعیت این است که از سیستم اداری ورزش کشور دل خوشی ندارم و نا امید هستم. تا اینجای کار هم اگر کاری صورت گرفته است با هزینه شخصی خودم بوده است.

قیچی ساز گفت: مدت کمی از فصل صعود باقی مانده است اما فکر نمی‌کنم دیگر بتوانم بروم، چون هماهنگی کار دشواری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*